נגררים להשכרה

נגררים להשכרה מיועדים לכל מי שצריך לעיתים להוביל בדרכים מטענים כבדים ואין באפשרותו להוביל אותם ברכב. לשכור נגררים כיום משתלם מאוד במיוחד למי שאינו גורר באופן יום יומי ומידי פעם צריך להוביל ציוד גדול ורב כגון הובלת תכולת דירה או ציוד משרדי וציוד כבד אחר ממקום למקום. אלו מכם שזקוקים לעיתים רחוקות להשכרת נגרר, בהחלט לא משתלם לרכוש נגרר או עגלה מהסיבה הפשוטה שעלות רכישת נגרר יקרה בהרבה יותר משירותי השכרת הנגררים. הסיבה העיקרית לעלות רכישה גבוהה היא עלויות נוספות אשר מחייבות כל רוכש מתקן נגרר כגון: רישיון רכב לגרירה וביטוחים מסוימים. כאשר אנו בוחרים בשירות נגררים להשכרה, אנו חוסכים השקעה כספית רבה והרבה סידורים אשר קשורים לרישיון, ביטוחים ולנהלים של משרד התחבורה. זאת היות שבחברת ההשכרה, מבצעים את כל הנהלים והסידורים הדרושים בשוטף מול משרד התחבורה וחברות הביטוח וכך החברה חוסכת ללקוח כסף רב וזמן יקר.

מה כלול בשירותי נגררים להשכרה?

שירותי הגרירה ניתנים בפריסה ארצית ללא הגבלת מרחק, כמו כן, הם ניתנים לתקופות קצרות או ארוכות ואפילו באופן חד פעמי, כאשר בסוף השימוש בנגרר או בעגלה יש להשיב אותם לחברה. בנוסף, ישנו צורך בלתי נפרד בוו גרירה אשר מבצע קישור מהרכב לעגלה או לנגרר ובאמצעותו ניתן להוביל את הציוד שלנו. במידה ולא קיים ברכב וו גרירה, גם שירות זה מעניקה חברת ההשכרה ומאפשרת לכל לקוח להתקין וו גרירה על פי ההתאמה לסוג הרכב ובכפוף לתקנות של משרד התחבורה. חברת שמספקת שירותי השכרת נגררים גם מקלה על הלקוח ועושה עבורו את כל הביורוקרטיה הנוגעת בדבר וו הגרירה בכדי לאפשר ללקוח לקבל שירותי נגרר ללא כל דאגה מצדו. 

היכן משיגים נגררים להשכרה?

"תומר נגררים" מספקת  לכם עגלות ונגררים להשכרה שיסייעו בהובלה של כל ציוד גדול כקטן. ברשות החברה עגלות ונגררים רבים אשר מותאמים אישית לצרכי הלקוח. להתרשמות מכלל סוגי הנגררים והעגלות ניתן להיכנס לאתרנו או ליצור עמנו קשר בטלפון 054-468-612-6 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שאלות ? צור קשר...

  • Facebook App Icon

אזורי מתן שירות עד הלקוח 

בתוספת תשלום

בתומר נגררים חשוב לנו שתרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה...

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר השכרת נגררים - נגררים להשכרה, נתאים לך בדיוק את הנגרר שאתה זקוק לו למיטב שביעות רצונך.

 

השכרת נגררים ועגלות לרכב עד הלקוח בתוספת באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, 

תגיות: השכרת נגרר, נגררים להשכרה, השכרת עגלה, , השכרת גנרטורים וכלי עבודה בזול עגלות להשכרה , השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now