השכרת נגררים בזול

כיום, ניתן למצוא השכרת נגררים בזול, אך חשוב לא פחות מהמחיר למצוא השכרת נגררים בחברה אשר יכולה להבטיח לכם גם מקסימום איכות ובטיחות. נניח והשכרנו נגררים בזול וקיבלנו עגלה או נגרר אשר אינם עומדים בתקני הבטיחות ואינם עומדים בכל דרישה של החוק או של משרד התחבורה. נגרר שכזה מהווה סכנה לנו ולציוד יקר הערך שלנו ועלול להיווצר מצב שבו אנו נקלע לנזק רב שעלה לנו בסופו של דבר ביוקר במקום בזול. היכן ניתן למצוא השכרת נגררים בזול וגם נגררים איכותיים על פי התקנים ? חברת 'תומר נגררים' מציעה לכל לקוח ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד לכל עגלה או נגרר במינימום עלות ומקסימום בטיחות.

כיצד ניתן לדעת כי העגלות והנגררים עומדים בתקני הבטיחות ?

חשוב לוודא שהחברה מייצרת נגררים ועגלות לרכבים על פי התקנים המחמירים שמציב משרד התחבורה ובנוסף לבדוק עמידה בתקנים של ISO  . מאחר ואת הביטוחים חברות ההשכרה מבצעות, יש לוודא שלחברה ממנה אנו משכירים את הנגרר יש ביטוח לנגרר כולל ביטוח צד ג'. נקודה נוספת ולא פחות חשובה שיש לבדוק, היא תקינות וו הגרירה ושימוש בוו גרירה מקורי. מימוש של כל התנאים האלה מאפשרים לגורר לגרור בבטחה ללא חשש מתקלות בדרך ומבלי לסכן חיים. 

חברת תומר נגררים ידועה בניסיונה הרב, באמינות ובמקצועיות יוצאת הדופן. בזכות שירות ייחודי ומסור החברה מספקת ללקוחותיה השכרת עגלות ונגררים במחירים זולים ותחרותיים, וזאת למרות שמדובר בהשכרת ציוד יקר ובטיחותי ביותר אשר עבר בדיקות ואישורים רבים ונדרשים על פי חוק. ניתן להשכיר נגררים לכל שימוש ולכל נסיעה ללא הגבלה כמעט. ההתאמה נעשית על פי תיאור המטרה של הלקוח להשכרת הנגרר. 

שירותי השכרה תומר נגררים – השכרת נגררים בזול 

אם גם אתם זקוקים לשירותי השכרת נגררים איכותיים ובזול, נגררים אשר מותאמים אישית לצרכיכם - תוכלו להיכנס לאתרנו בכתובת: http://tires24.wix.com/rentaltrainig ולהתרשם ממבחר העגלות והנגררים שברשות החברה ולאחר מכן לציין את הפרטים שלכם וסיבת הפנייה. 

נציג החברה יחזור אליכם בהקדם עם מענה מתאים לכל בקשה ופנייה, מוזמנים ליצור כמובן גם קשר טלפוני ונשמח להשיב לכל שאלה והזמנה 054-468-612-6.

שאלות ? צור קשר...

  • Facebook App Icon

אזורי מתן שירות עד הלקוח 

בתוספת תשלום

בתומר נגררים חשוב לנו שתרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה...

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר השכרת נגררים - נגררים להשכרה, נתאים לך בדיוק את הנגרר שאתה זקוק לו למיטב שביעות רצונך.

 

השכרת נגררים ועגלות לרכב עד הלקוח בתוספת באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, 

תגיות: השכרת נגרר, נגררים להשכרה, השכרת עגלה, , השכרת גנרטורים וכלי עבודה בזול עגלות להשכרה , השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now