מערכת איתור לרכב

מערכת איתור לרכב – הפתרון המושלם!

 

מערכת איתור לרכב היא אחת מאותן המצאות שכאשר שומעים עליהן חושבים – איך לא עלו על הרעיון הזה קודם? רעיון כל כך פשוט, כל כך נוח, כל כך שימושי. מערכת איתור לרכב היא אכן מן ההמצאות המוצלחות ביותר של העשור האחרון, והיא עתידה להיות נפוצה בכל רכב.

 

מערכת איתור לרכב

 

מערכת איתור לרכב היא מערכת פשוטה למדי, אשר תפקידה לזהות היכן הרכב נמצא בכל זמן נתון, ולדווח על כך לבעליו. מערכת איתור לרכב פועלת באותה טכנולוגיה כמו של כל מכשיר GPS, וכך היא מאתרת בקלות את המקום שבו נמצא הרכב. כאשר בעל הרכב מעוניין לדעת היכן נמצא רכבו, הוא משתמש במערכת איתור לרכב, אשר שולחת ישירות אל הטלפון החכם שלו או אל הטאבלט שלו את מיקומו המדויק של הרכב. בקלות, בפשטות, בנוחות – בכל זמן נתון אפשר לדעת בדיוק היכן הרכב נמצא.

 

למה צריך מערכת איתור לרכב?

 

בעצם, ניתן לשאול, למה בכלל צריך מערכת איתור לרכב? מי מאבד רכב? ובכן, למעשה, כמעט כל בעל רכב איבד אי פעם את הרכב שלו... רק חשבו על המצב הבא: נסעתם לקניון, להופעה בפארק, לבניין משרדים ענק או לכל מקום דומה אחר, והחניתם את הרכב שלכם בחניון הגדול של המקום. כאשר אתם יוצאים בחזרה לכיוון הרכב אתם מגלים ש... שכחתם היכן החניתם את הרכב! המקום גדול, מכיל מספר קומות ושטח עצום. אולי הסתכלתם פחות או יותר איפה נמצא הרכב, אבל אתם ממש לא זוכרים, וגם לא מוצאים את המיקום... למי לא קרה מצב כזה? במקום להסתובב במשך דקות ארוכות בכל רחבי החניון עד שהרכב יימצא, אפשר היום להפעיל בפשטות מערכת איתור לרכב. המערכת תזהה מיד היכן בדיוק נמצא הרכב, המידע יגיע ישירות לטלפון שלכם, ואתם תוכלו לצעוד בבטחה ישירות אל הרכב שלכם.

 

גניבות

 

גם מקרים פחות נעימים מסתייעים במערכת איתור לרכב. במקרה של גניבה, למשל, תוכלו למצוא בקלות היכן מוסתר הרכב שלכן, באמצעות מערכת איתור לרכב, ולכוון את המשטרה בקלות למציאת הגנבים. שימושי, כבר אמרנו?

מערת איתור לנגררים

שאלות ? צור קשר...

  • Facebook App Icon

אזורי מתן שירות עד הלקוח 

בתוספת תשלום

בתומר נגררים חשוב לנו שתרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה...

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר השכרת נגררים - נגררים להשכרה, נתאים לך בדיוק את הנגרר שאתה זקוק לו למיטב שביעות רצונך.

 

השכרת נגררים ועגלות לרכב עד הלקוח בתוספת באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, 

תגיות: השכרת נגרר, נגררים להשכרה, השכרת עגלה, , השכרת גנרטורים וכלי עבודה בזול עגלות להשכרה , השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now