מערכת איתור לרכב

המערכת שמאתרת כל רכב!

 

מערכת איתור לרכב היא המצאה גאונית של השנים האחרונות. תודות לה יכול כל בעל רכב לקבל מידע אמין וזמין בכל רגע על מקום הימצאו של כלי הרכב שלו והיכן הוא נעלם. לא מדובר בהוצאה כספית אדירה, ובודאי שהיא שווה כל סכום. במקום להסתכן בגניבה או בהעלמות של הרכב ביום בהיר, פשוט מתקינים מערכת איתור לרכב והוא מוגן ומבוטח. 

 

איך זה עובד?

 

מערכת איתור לרכב מבוססת על הטכנולוגיה בת ימינו. היות וישנה רשת לוויינים המסתובבים סביב כדור הארץ, הם משדרים מידע זמין על כל ממצא בעזרת חיישנים. מערכת איתור לרכב מצוידת בחיישנים אלו, והיא מחוברת לחברה סולארית כדי לשדר לה את האיתות הרצוי. 

 

בסך הכל מדובר במכשיר בגודל קומפקטי וקטן - משהו כמו קופסת סיגריות ותו לא. המכשיר הזה נמצא באופן קבוע ברכב ואף פעם לא מוציאים אותו משם. את השידור מן המכשיר ניתן לקבל אל תוך המכשיר הנייד או אם רוצים גם למחשב האישי.

 

וכך זה מתנהל:

בכל רגע בו מעוניינים ניתן לתקשר עם מערכת איתור לרכב ולבדוק מה קורה עם הרכב בזמן אמת. מידע על נעילה ופתיחה של הדלת, זיהוי פתיחה של המנוע, הם הרכב נמצא באזור רחוק או קרוב? האם המנוע שלו דלוק עכשיו? כל מידע כזה משודר באופן מיידי ומקל על גילוי הרכב בזמן גניבה.

גם תאונה אשר מתרחשת ברכב תדווח באופן ישיר, וכך אפשר להצליב מידע עם המשטרה ולבדוק מה קרה בדיוק, איפה נמצאים הנפגעים והאם הם זקוקים לעזרה.

 

החברה אשר משווקת מערכת איתור כלי רכב, נמצאת בקשר מתמיד עשרים וארבע שעות ביממה. היא יכולה לקבוע סופית האם מדובר בגניבה או משהו חשוד ולשלוח את הצוות שלה למקום הארוע כדי לעלות על עקבות הנאשמים. לחברת מערכת איתור לרכב יש בדרך כלל ניידות מיוחדות אשר מזניקים אותם באופן מיידי במקרה של חשד לסכנה. במקרה הצורך מעבירים את המידע למשטרה, או שפשוט מגיעים למקום ומצליחים לשים יד מתוחכמת על הבורחים מן הזירה.

מערכת איתור לרכב, עדיין אין לך? חבל, פשוט חבל...

מערת איתור לנגררים

שאלות ? צור קשר...

  • Facebook App Icon

אזורי מתן שירות עד הלקוח 

בתוספת תשלום

בתומר נגררים חשוב לנו שתרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה...

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר השכרת נגררים - נגררים להשכרה, נתאים לך בדיוק את הנגרר שאתה זקוק לו למיטב שביעות רצונך.

 

השכרת נגררים ועגלות לרכב עד הלקוח בתוספת באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, 

תגיות: השכרת נגרר, נגררים להשכרה, השכרת עגלה, , השכרת גנרטורים וכלי עבודה בזול עגלות להשכרה , השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now