השכרת רכב עם וו גרירה 054-468-612-6

השכרת רכב עם וו גרירה, רכב להשכרה עם וו גרירה

אם אתם מעוניינים בנהיגה עצמאית על רכב עם נגרר, אך לא מעוניינים להתקין וו על הרכב הפרטי שלכם, יש לכך פתרון. בסדנת הנגררים של "תומר נגררים" ניתן להשכיר רכב עם וו גרירה לכל מטרה:

מחיר: החל מ300 ש"ח + מע"מ 

 

  1. חיבור עגלה עצמאית משלכם (לאחר בדיקה מקצועית כדי לוודא שהיא מתאימה)

  2. אספקת העגלה וחיבורה לרכב על ידי "תומר נגררים" – שירות מלא.

 

רכב עם וו גרירה הוא הרכב היחיד מסוגו שמאפשר לכם לגרור חפצים על עגלה. נהיגה ברכב מסוג כזה כשהעגלה מחוברת אליו לא מצריכה רשיון הובלה מיוחד: ניתן עם רשיון הרכב הפרטי שלכם לממש את ההובלה בכוחות עצמכם.

 

יתרון הנגררים על חברות ההובלה

כבר במבט ראשון, ניתן להבין שהשכרת רכב עם וו גרירה מהווה יתרון כלכלי כביר ממדים לעומת הזמנת הובלה. חברות ההובלה גובות על מרחק של 10-15 ק"מ סכום שמתחיל מ 600 ש"ח, ואילו ברכב עם וו תוכלו לבצע את אותה הפעולה במחיר של 300 ש"ח ליום.

 

נגררים – כי כל אחד יכול

הנגרר, על אף שהוא מהווה יחידה נפרדת מהרכב עצמו – מותר מבחינה חוקית לנהיגה עבור כל נהג בעל רשיון B סטנדרטי. הלכה למעשה, נהגים רבים דווחו כי הנהיגה פחות קשה משחשבו ואפילו הגדירו אותה כקלה, להוציא נסיעה ברוורס שהיא מעט יותר מאתגרת. לנהג המתחיל מומלץ כי משפחה או חברים טובים ישמרו מקום חנייה גדול מספיק על מנת לאפשר את התמרונים הנדרשים לנהגים לא מנוסים בנהיגה עם נגרר.

 

למידע נוסף על השכרת רכב עם וו גרירה השאירו פרטים כאן או חייגו 054-468-612-6!

 

שאלות ? צור קשר...

  • Facebook App Icon

אזורי מתן שירות עד הלקוח 

בתוספת תשלום

בתומר נגררים חשוב לנו שתרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה...

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר השכרת נגררים - נגררים להשכרה, נתאים לך בדיוק את הנגרר שאתה זקוק לו למיטב שביעות רצונך.

 

השכרת נגררים ועגלות לרכב עד הלקוח בתוספת באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, 

תגיות: השכרת נגרר, נגררים להשכרה, השכרת עגלה, , השכרת גנרטורים וכלי עבודה בזול עגלות להשכרה , השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
השכרת רכב עם וו גרירה