איתור רכב

מערת איתור לנגררים

איתור רכב – בכל מקום!

 

מקרי גניבות, טעות בדרכים ואפילו שכחה של מקום חניה – לא מעט פעמים אנו מוצאים את עצמנו תוהים היכן נמצא הרכב שלנו. מערכת של איתור רכב יכולה לסייע לנו רבות במקרים רבים של אובדן הרכב.

 

איתור רכב

במבט ראשון, הנושא של איתור רכב נשמע מוזר. מי מאבד את הרכב שלו? הרי לא מדובר במפתח קטן שיכול ליפול מהתיק... מדובר ברכב! אך במחשבה שנייה, ישנם לא מעט מקרים שבהם אנו עלולים לעמוד ולתהות: איפה בדיוק הרכב שלנו?

 

מתי צריך איתור רכב?

 

ישנם שני מקרים עיקריים שבהם אנו זקוקים באופן ברור למערכת שתסייע לנו לאתר את הרכב שלנו. המקרה הראשון הוא כאשר אנו מחנים את הרכב בחניון גדול, או ברחוב ארוך. לא תמיד אנו זוכרים לבדוק בדיוק היכן החנינו את הרכב, ולעיתים קרובות גם אם זכרנו ובדקנו – המקום כה גדול שאנו מתבלבלים, ומוצאים את עצמנו מסתובבים במעגלים בחנייה ומחפשים את הרכב.

מערכת איתור רכב יכולה לסייע לנו מאד במקרה כזה, למצוא בדיוק היכן החנינו את הרכב. המקרה השני הוא המקרה שרובנו לא רוצים לחשוב עליו – גניבה של הרכב. כל מי שחווה גניבה של רכב מבין את התסכול: הרכב איננו, ואין לנו שמץ של מושג היכן הוא יכול להיות. במקרים רבים, גנבי הרכב אינם מרחיקים לכת, ונמצאים באזור לא רחוק מן המקום שממנו נגנב הרכב! ועדיין, כל עוד איננו יודעים היכן נמצא הרכב, לא נוכל אפילו להתחיל לחפש אחריו. מערכת איתור רכב יכולה לעזור לנו ולמשטרה, לזהות את המיקום של הרכב, להגיע אליו ולתפוס את האנשים שגנבו אותו.

 

איך פועל איתור רכב?

 

איתור רכב פועל באמצעות מכשיר המוצמד לרכב, ופועל בטכנולוגיית GPS. מכשיר איתור רכב עשוי לשלוח הודעות על מיקום  הרכב ישירות לסמארטפון או לטאבלט, וכך לתת לנו אפשרות לדעת את המיקום המדויק בכל זמן נתון. מערכת איתור רכב יעילה מאד לכל מקרה שבו לא יודעים היכן הרכב נמצא, והיא מאפשרת לנו למצוא אותו במהירות רבה, בקלות ובנוחות.

שאלות ? צור קשר...

  • Facebook App Icon

אזורי מתן שירות עד הלקוח 

בתוספת תשלום

בתומר נגררים חשוב לנו שתרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה...

עם הידע שלנו והנסיון שצברנו במשך השנים, בתומר השכרת נגררים - נגררים להשכרה, נתאים לך בדיוק את הנגרר שאתה זקוק לו למיטב שביעות רצונך.

 

השכרת נגררים ועגלות לרכב עד הלקוח בתוספת באזורים הבאים:

תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, חולון, ראשון-לציון, בני-ברק, רמת השרון, הוד השרון, הרצליה, נתניה, רמלה, אזור, פתח תקווה, 

תגיות: השכרת נגרר, נגררים להשכרה, השכרת עגלה, , השכרת גנרטורים וכלי עבודה בזול עגלות להשכרה , השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now